Lin Holmqvist

Lin Holmqvist

Lin Holmqvist

Lin started her spiritual journey early in life. With her home deep in the swedish forests it was natural to her to find the shamanistic path and to learn how to listen to the animated life in the wilderness in the woods. After finding a lot of healing in yoga, her journey turned to India where she studied yoga, therapy and tantra with scholars, nuns and mystics for a few years. She is also educated in NLP, massage, she is a doula (spiritual midwife) and nutritionist. The journey of yoga brought her i deep contact with the science of the body, breath and movement but it was not until she found the practise of tantra that she really found her deep truth.

Tantra led to a powerful awakening of kundalini. A journey that made her change her view on life from doing to being. From performing to receiving. After kundalini awoken her path has been the path of her true hearts calling.

Lin now works world wide with big events like the tantra festival at Ängsbacka, deep trainings, smaller workshops and individual healing sessions.

Lins dream is to wake up in a world of peace – and her truth is that peace can not be created trough resistance of war. Peace can only be created trough love and the world needs a revolution of love – right now. That revolution starts with YOU!

#loverevolution

Please also link to my homepage: www.theartoflove.nu

During the festival Lin will offer individual tantric sessions or healing touch/ tantra massage. She is one of Swedens most known therapists in tantra and sexual healing and she works with opening your physical, mental and emotional blockages This might lead to a rising of the kundalini energy and a powerful awakening. You can work individual or as a couple to heal sexual trauma, connection issues, stress and low self asteem. This therapy is very powerful as it works on many levels of your being, revealing your patterns that leads to suffering and transforms them in to bliss.

Price for one hour is 100 € and preferably book between 1 1/2 – 2 hrs. You can contact her to book your sessions in advance.

rymdsyster@hotmail.com

 

EE:

Lin alustas oma spirituaalset rännakut juba varases nooruses. Kasvades üles sügaval Rootsi metsade keskel, hakkas ta üsna loomulikult shamanistlikku rada pidi käima ja õppis kuulama loomi, linde ja taimi sügavate metsade rüppes.
Avastades jooga tervendava mõju, viis tee Lin’i Indiasse, kus ta õppis paar aastat joogat, teraapiat ja tantrat õpetajate, nunnade ja müstikute käe all. Samuti on ta koolitatud NLP (neuro-lingvistiline programmeerimine) spetsialist, massöör, spirituaalne ämmaemand ja toitumisspetsialist.
Joogateekond viis ta sügavasse kontakti teadmisega kehast, hingamisest ja liikumisest, aga alles siis, kui ta avastas tantrapraktikad, leidis ta oma sügava tõe.
Tantra praktiseerimine viis ta võimsasse kundalini energia ärkamisse. Teekond, mis pani teda muutma vaadet elule minnes tegemisest olemisse. Sooritusest vastuvõtmisse. Pärast kundalini ärkamist on tema teekond olnud tema tõeline südame kutse.
Lin töötab nüüd üle maailma suurte üritustega nagu tantrafestival Rootsis Ängsbackas, sügavate treeningute ja väiksemate workshoppide ja individuaalsete tervendavate sessioonidega.
Lini unistus on ärgata üles maailmas, kus on rahu – ja tema tõde on see, et rahu ei saa luua võideldes sõja vastu. Rahu saab luua ainult läbi armastuse loomise ja maailm vajab armastuse revolutsiooni – kohe praegu. See revolutsioon algab SINUGA!

#loverevolution

Vaata lisa veebilehel: www.theartoflove.nu

Festivali jooksul pakub Lin ka tantra eraseansse: tervendav puudutus või tantramassaaž. Ta on Rootsis üks tuntumatest tantra ja seksuaaltervenduse terapeutidest, kes aidab vabaneda füüsilistest, mentaalsetest ja emotsionaalsetest blokeeringutest. See võib viia kundalini aktiveerumiseni ja võimsa avanemiseni. Saab töötada nii üksi, kui koos partneriga, et tervendada seksuaalset traumat, ühenduse, stressi ja madala enesehinnangu teemasid. See teraapia on väga võimas, kuna töötab paljude olemise tahkudega, paljastab mustrid, mis viivad kannatusteni ja transformeerib nad õndsuseni.

Erasessiooni hind: 100€/h. Eelistavalt on seansi pikkus vahemikus 1,5-2h.

Broneeri sesioon rymdsyster@hotmail.com