Erik Perlin

Erik Perlin

Erik Perlin

Erik on helivõlur ja teemanttervendaja, reikimeister ja inspiratsioonikoolitaja. Ta on milleeniumipõlvkonna esindaja, värske ja lihtsa vaatega elule. Eriku metoodika on isikupärane, usaldades iidset tarkust, mis läbi meie kanaldub. Erik on õppinud mitmete selgeltnägijate, shamaanide, valgustöötajate juures ning omapäi. Vaatamata oma noorele eale, on ta läbinud ka väga mitmekesise maise maailma kadalipu: äri, müügi, hariduse, poliitika valdkonnas kui ka eraelus ja spirituaalses plaanis.

Erik kutsub meid oma varjupoolele julgelt otsa vaatama ning lubama sellel integreeruda. Ei ole midagi, mida eneses häbenema või alla suruma peaksime, kõik on püha. Meie taju ja ootus loob meie reaalsuse. Eriku õpetuse tuum on terviklikkus: iseenda täiuslikkuse tunnistamine. Istume varanduse otsas, mida kõikjalt mujalt otsinud oleme.

Erik is a Sound wizard and diamond healer, Reiki Master and inspirational trainer. A millennial with fresh and simple look at life. His methods are personal, trusting the ancient wisdom that channels through us. He has been studying with several clairvoyants, shamans and light workers. Despite of his young age, life has thrown a great intervention for him, from corporate world of sales, business, education and politics, to spirit world and personal life.

Erik invites us to face our shadows and integrate them. Reject all concepts that there is some dust to clean up in ourselves. Instead recognize the perfection and divine in all. We see the world according to our perception. The core of Erik’s teaching is Wholeness: coming home to our true Self. We are sitting on the treasure, what we are looking for.